Митрополит Іоасаф відвідав Свято-Михайлівський храм села Красноставці

04

25 вересня, у 14-ту неділю після П'ятидесятниці, у день віддання свята Різдва Пресвятої Богородиці в селі Красноставці відбулося урочисте святкування 150-літнього ювілею  Свято-Михайлівського храму Снятинського благочиння. На запрошення настоятеля церкви протоієрея Василія Руданця святкове богослужіння з цієї нагоди очолив Митрополит Івано-Франківський і Галицький Іоасаф.

Його Високопреосвященству співслужили благочинний Снятинського деканату прот. Михаїл Марусяк з численним духовенством Снятинщини, Городенківщини, Буковини, Київщини. Після запричасного стиха з проповіддю до вірян звернувся прот. Михаїл Марусяк.

Наприкінці богослужіння владика митрополит привітав настоятеля храму прот. Василія Руданця, а також і всю громаду із 150-літтям храму і 600-літтям села Красноставці. Настоятель храму прот. Василій Руданець, звертаючись до Архиєрея із подячним словом, підніс йому в дар ікону Спасителя а також архиєрейську Панагію з іконою Пресвятої Богородиці "Єрусалимської".

Після святкового богослужіння Архиєрей разом із духовенством і численною громадою поклали квіти до пам'ятних місць у Красноставцях. Під час цих заходів до духовенства долучилися голова Івано-Франківської обласної ради Олександр Сич, його перший заступник Василь Гладій і голова Снятинської РДА Богдан Свіщовський.

Біля пам'ятника прп. Іову Манявському владика Іоасаф вручив церковні нагороди найактивнішим членам красноставської громади.

10

12

 

15

16

22

23

31

35

37

40

43

54

57

58

63

64

70