Архиєрейське богослужіння у неділю про Страшний суд

IMG 18486 березня 2016 року у третю підготовчу неділю до Великого посту про Страшний суд, Високопреосвященнійший Іоасаф митрополит Івано-Франківський і Галицький очолив недільне богослужіння у Свято-Троїцькому кафедральному соборі міста Івано-Франківська.
Напередодні, у суботу ввечері, Владика відслужив Всеношне бдіння, а у неділю – очолив Божественну Літургію. Його Високопреосвященству співслужило соборне духовенство.

Проповідь перед причастям вірних виголосив протоієрей Іван Телятинський.

Після відпусту Літургії Митрополит звернувся до вірних з пастирським словом, у якому розтлумачив зміст недільного євангельського читання та наголосив, що Господь відкрив нам через євангеліє тайну свого другого пришестя та майбутнього Страшного суду, на якому остаточно буде оприділено долю праведників та грішників. "І невипадково Свята Церква згадує цю майбутню подію за тиждень до початку Великого посту. Це вона встановила для того, щоб ми вступаючи в Святу Чотиридесятницю, пам'ятаючи яка страшна доля грішників, могли виправити своє життя, каючись у своїх гріхах та творячи добрі діла, зокрема, діла милосердя, щоб сподобитися в майбутньому стати по правиці Сина Божого з усіма святими та праведниками", – зазначив Владика.

Після повчального слова Владики відбулося освячення Горного місця бокового преділу храму на честь ікони Пресвятої Богородиці «Ігуменя Манявська».

IMG 1819

IMG 1823

IMG 1827

IMG 1830

IMG 1833

IMG 1835

IMG 1838

IMG 1862

IMG 1863

IMG 1845

IMG 1848