Митрополит Іоасаф очолив урочисте богослужіння у неділю Торжества Православ'я

IMG 1948 20 березня 2016 року, у першу неділю Великого посту, Торжества православ'я Високопреосвященнійший Іоасаф митрополит Івано-Франківський і Галицький очолив урочисту Божественну літургію святого Василія Великого у Свято-Троїцькому кафедральному соборі міста Івано-Франківська. Його Високопреосвященству співслужило духовенство собору.


Проповідь перед причастям вірних виголосив протоієрей Іоан Мудрейко.
Після літургії митрополит, звершив чин особливого молебню неділі Торжества Православ'я, після чого Владика-митрополит звернувся з повчальним словом, зокрема, наголосивши: "Святкуючи день Торжества Православ'я, вшануймо всіх, хто нашу святу віру стверджував. Бо вона утвердилася на крові мучеників... А правильно шануючи святі ікони, і ми будемо стверджувати нашу святу православну віру, служачи Єдиному Богові, в якому в Тройці Святій належить поклоніння".
Архиєрей привітав усіх вірних з першою неділею Великого посту, побажавши ще більше терпеливості у носінні постового подвигу духовної весни, щоб сподобатися зустрічі з Воскреслим Господом нашим Ісусом Христом.

Після пастирського слова найщиріші побажання з нагоди Дня тезоіменитства Митрополиту висловили: від імені духовенства Єпархії – канцлер протоієрей Василь Бурак, від кліру Свято-Троїцького кафедрального собору – протоієрей Іван Телятинський, вітаючи свого Архиєрея адже напередодні, у четвер, 17 березня Православна Церква молитовно вшановувала пам'ять преподобного Іоасафа Снєтногорського, святого, ім'я якого було дане під час монашого постригу Митрополиту.
Редакція нашого веб-сайту приєднується до всіх привітань та бажає Владиці –митрополиту здоров'я, кріпості душевних і тілесних сил та подальших успіхів на ниві архипастирського служіння.

IMG 1950

IMG 1952

IMG 1955

IMG 1965

IMG 1966

IMG 1969

IMG 1978

IMG 1983

IMG 1985

IMG 1994