Митрополит Іоасаф очолив Великопосні богослужіння першої седмиці

IMG 34981 Протягом першої седмиці Великого посту Високопреосвященнійший Іоасаф митрополит Івано-Франківський і Галицький очолював Великопосні богослужіння у Свято-Троїцькому кафедральному соборі міста Івано-Франківська та у Хресто-Воздвиженському Манявському монастирі.


14 березня 2016 року, у понеділок, митрополит Іоасаф молився за уставним богослужіння в Свято-Троїцькому кафедральному соборі, а ввечері очолив Велике повечір'я з читанням канону преподобного Андрія Критського.
15 березня 2016 року, у вівторок ввечері, митрополит Іоасаф очолив Велике повечір'я з читанням канону преподобного Андрія Критського в храмі князів страстотерпців Бориса та Гліба Хресто-Воздвиженського Манявського монастиря.
16 березня 2016 року, у середу, Владика в храмі князів страстотерпців Бориса та Гліба Хресто-Воздвиженського Манявського монастиря відслужив Літургію Ранішеосвячених дарів, а ввечері – Велике повечір'я з читанням канону преподобного Андрія Критського у Свято-Троїцькому кафедральному соборі.
17 березня 2016 року, у четвер ввечері, митрополит Іоасаф очолив Велике повечір'я з читанням канону преподобного Андрія Критського в храмі князів страстотерпців Бориса та Гліба Хресто-Воздвиженського Манявського монастиря.
18 березня 2016 року, у п'ятницю, митрополит Іоасаф в Свято-Троїцькому кафедральному соборі очолив Літургію Ранішеосвячених дарів, на закінчення якої відслужив молебень великомученику Феодору Тирону та освятив коливо.