Богословський інститут

Іоанн БогословІвано-Франківський Богословський інститут — вищий навчальний заклад Української Православної Церкви Київського Патріархату, який створений з благословення Його Святості Святійшого Філарета, Патріарха Київського і всієї Руси-України і рішенням Священного Синоду УПЦ КП.

Інститут має державну ліцензію за напрямом 0301 “Філософія” зі спеціальності 6.030100 “Релігієзнавство”, з класифікацією викладач філософських та релігієзнавчих дисциплін, на підставі рішення Державної Акредитаційної Комісії від 08 квітня 2003р. за №44.

Інститут готує священнослужителів, викладачів філософських та релігієзнавчих дисциплін.

Інститут є наступником і спадкоємцем найкращих традицій духовності інтелігенції Прикарпаття.

Разом з тим він є родоначальником нових традицій. Незважаючи на всі складності історії Прикарпатського краю в кінці ХХ на початку ХХІ століття, православні традиції практично не переривалися і завданням нинішнього покоління викладачів і студентів є зберегти їх дух і обряди, і передати наступним поколінням.

Культурна місія інституту не тільки в збереженні духовних цінностей, але і в формуванні нового образу України, рівно як і зараз життя в ній. Ми повинні ясно усвідомлювати, що створюється не тільки новий спосіб життя, але і  вираз духовної культури. Івано-Франківський Богословський Інститут повинен стати формуючим і зберігаючим православні традиції на Прикарпатті, повинен формувати високу духовність нашого краю та продовжувати народні традиції наших предків. Інститут повинен в свою чергу сприяти розвитку духовності та самовдосконалення людства у моральному плані, завдяки чому можливе формування духовної держави яка б стала взірцем між людських відносин в світі.

В інституті студенти вивчають філософію різних напрямків, психологію, богослов’я та інші гуманітарні дисципліни. Для досконалого вивчення інформатики студенти мають можливість займатись в комп’ютерному класі, обладнаному сучасними комп’ютерами.

Студенти інституту здобувають вищу богословську та вищу гуманітарну освіту.

Термін навчання становить 5 років.

Адреса інституту:
76015, м. Івано-Франківськ, вул. Грюнвальдська,3  тел. 2-55-98